RU

Луценку радять "стримати свій письменницький запал" у СІЗО

14.02.2011, 15:10
Луценку радять
2ccbaae3e24a6f464c0a46ed63690155.jpg

Луценку радять "стримати свій письменницький запал" у СІЗО

Колишньому Міністру внутрішніх справ України Юрію Луценку (на фото) потрібно стримати свій письменницький запал, перебуваючи у СІЗО. Про це заявив народний депутат із фракції Партії регіонів Владислав Забарський, коментуючи заяви Ю.Луценка із слідчого ізолятора, який назвав рік Віктора Януковича у влади роком "брехні, насильства і грабежу, недбало замаскованих імітацією реформ".

В.Забарський наголосив, що "досить висока інформаційна активність Ю.Луценка руйнує численні заяви опозиції, що стосуються ніби введення нинішньою владою цензури для вітчизняних ЗМІ, а також ніби відсутності свободи слова в Україні". "Мабуть, в жодній країні світу людина, яка перебуває під арештом, не виступає з такою завидною регулярністю на сторінках газет і в Інтернет-виданнях з коментарями і заявами. Тому борцям проти цензури, перш ніж торкатися цієї теми, слід би попросити колишнього чиновника хоч би тимчасово стримати свій письменницький запал, щоб не виставляти опозицію в безглуздому становищі", - заявив нардеп-регіонал.

"Немирі і тарасюки, перебуваючи в Європі, всі вуха прожужжали своїм зарубіжним колегам про згортання демократії, тотальну цензуру, неначе б нинішньою владою, що проводиться, а тільки включаєш телевізор або радіо - неодмінно натрапляєш на викривальні промови представників непримиренної опозиції", - додав В.Забарський.

Партія регіонів: довідка та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини