Луценку радять "стримати свій письменницький запал" у СІЗО

Луценку радять "стримати свій письменницький запал" у СІЗО - Фото
2ccbaae3e24a6f464c0a46ed63690155.jpg
14.02.2011, 15:10

Колишньому Міністру внутрішніх справ України Юрію Луценку потрібно стримати свій письменницький запал, перебуваючи у СІЗО. Про це заявив народний депутат із фракції Партії регіонів Владислав Забарський, коментуючи заяви Ю.Луценка із слідчого ізолятора

Колишньому Міністру внутрішніх справ України Юрію Луценку (на фото) потрібно стримати свій письменницький запал, перебуваючи у СІЗО. Про це заявив народний депутат із фракції Партії регіонів Владислав Забарський, коментуючи заяви Ю.Луценка із слідчого ізолятора, який назвав рік Віктора Януковича у влади роком "брехні, насильства і грабежу, недбало замаскованих імітацією реформ".

В.Забарський наголосив, що "досить висока інформаційна активність Ю.Луценка руйнує численні заяви опозиції, що стосуються ніби введення нинішньою владою цензури для вітчизняних ЗМІ, а також ніби відсутності свободи слова в Україні". "Мабуть, в жодній країні світу людина, яка перебуває під арештом, не виступає з такою завидною регулярністю на сторінках газет і в Інтернет-виданнях з коментарями і заявами. Тому борцям проти цензури, перш ніж торкатися цієї теми, слід би попросити колишнього чиновника хоч би тимчасово стримати свій письменницький запал, щоб не виставляти опозицію в безглуздому становищі", - заявив нардеп-регіонал.

"Немирі і тарасюки, перебуваючи в Європі, всі вуха прожужжали своїм зарубіжним колегам про згортання демократії, тотальну цензуру, неначе б нинішньою владою, що проводиться, а тільки включаєш телевізор або радіо - неодмінно натрапляєш на викривальні промови представників непримиренної опозиції", - додав В.Забарський.

Партія регіонів: довідка та добірка новин>>>