RU

Луценку продовжили термін у СІЗО до 26 квітня

16.02.2011, 17:30
Луценку продовжили термін у СІЗО до 26 квітня - Фото
f2d619225c16777ddc379347be71a9cc.jpg

Луценку продовжили термін у СІЗО до 26 квітня

Сьогодні у Печерському районному суді міста Києва розглядалося продовження терміну затримання під вартою екс-міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка (на фото). Про це повідомив на брифінгу народний депутат з фракції НУНС Юрій Гримчак.

"Сьогодні Печерським судом було розглянуто подання Генеральної прокуратури про продовження терміну утримання під вартою Юрія Луценка. Про розгляд подання адвокату Луценку повідомили за 20 хвилин до початку засідання, і сказав йому про це слідчий, а не суд", - зазначив Ю.Гримчак, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Ю.Гримчак вказав, що відповідно до ст. 165 ч.3 Кримінального-процесуального кодексу, суддя, отримавши подання, вивчає матеріали справи, вислуховує думки прокурора і адвоката. Проте суд не повідомив адвокату про це засідання.

Ю.Гримчак наголосив, що на судове засідання не пустили і журналістів. І оскільки адвоката попередили дуже пізно, і він не встиг потрапити на засідання, то там були присутні лише суддя, прокурор і сам Ю.Луценко.

"Фактично сьогодні Луценка позбавили права на захист, і він був у суді без адвоката", - наголосив депутат.

На питання журналістів, чи відомо, яке рішення було прийняв суд, Ю.Гримчак передбачив, що виходячи з того, що після засідання Ю.Луценко не вийшов на волю, отже, термін утримання під вартою йому все-таки продовжили.

Ю.Гримчак також повідомив, що зараз адвокат екс-міністра Ігор Фомін перебуває у суді, але засідання вже закінчилося, і суд поки не дає йому ніяких матеріалів про засідання і рішення суду.

Водночас у прес-службі Генеральної прокуратури України підтвердили, що суд продовжив термін утримання під вартою екс-міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка до 26 квітня.

Юрій Луценко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини