Луценко знову заговорив про відхід з фракції

29.07.2015, 12:30
Луценко знову заговорив про відхід з фракції - Фото
Юрій Луценко
Лідер депутатської фракції президентського блоку Юрій Луценко заявив, що має намір не тільки залишити посаду глави фракції, а повністю скласти повноваження народного депутата, якщо "фракція не зможе стати міцним дисциплінованим колективом". Про це він сказав в інтерв'ю Голосу України.

Луценко повідомив, що залишився головою фракції за переконаннями президента і колег. "Президент переконав і депутати переконали мене, що фракція здатна припинити амбітні ігри, особистий імідж перед усвідомленням колективної гри. Фракція заявила, що готова відновити колективну роботу над реформами і припинити заходи щодо безвідповідальних дій і заяв", - сказав він.

Лідер президентської фракції зазначив, що готовий і далі керувати фракцією. "Але якщо фракція не зможе стати міцним дисциплінованим колективом, у мене не залишиться іншого виходу, як просто скласти повноваження голови фракції, а й повноваження народного депутата", - заявив Луценко.

"Я не з тих, хто робить заяви по десять разів, по-дитячому лякаючи відставкою. Якщо я відчую, що ми перестали бути колективом, який має загальну мету, тоді не бачу сенсу перебування в парламенті. Після цієї розмови фракція продемонструвала різкий ривок у якості роботи. І мені це подобається", - додав він.

Нагадаємо, раніше Луценко вже заявляв про бажання залишити посаду глави фракції БПП, але колеги його не підтримали.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю