RU

Луценко заявив відвід судді, який відмовив у допиті свідків

15.05.2012, 11:15
Луценко заявив відвід судді, який відмовив у допиті свідків - Фото
Юрій Луценко
Колегія суддів Апеляційного суду Києва віддалилася в дорадчу кімнату для обговорення клопотання захисту екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка про відвід головуючого судді Івана Рибака.

Як повідомляє прес-служба Народної самооборони, адвокат Олексій Баганець вважає, що суддя Рибак необгрунтовано відмовив стороні захисту в задоволенні всіх клопотань, заявлених на попередньому попередньому судовому засіданні, в тому числі з відновлення повноцінного судового слідства.

Адвокат Ігор Фомін, обгрунтовуючи клопотання, нагадав, що Печерський суд відмовився допитати свідків захисту. У цьому ж відмовив і суддя Рибак, що "робить розгляд справи упередженим".

Луценко заявив, що, незважаючи на професіоналізм судді Рибака, він є упередженим і заангажованим.

Екс-міністр нагадав, що у його справі всі викликані до Печерського районного суду свідки з боку звинувачення підтвердили його невинність. Ще 50 свідків написали заяви про неможливість з'явитися на судові засідання "з надуманих причин". Заяви всіх свідків, за його словами, були написані під диктовку.

З боку захисту, зазначив Луценко, було заявлено лише 11 свідків проти 148 з боку звинувачення.

При цьому Луценко послався на процес "Колесник проти України" в Європейському суді з прав людини. В Україні Колеснику відмовили в допиті трьох свідків захисту. Євросуд визнав це порушенням права на захист.

Нагадаємо, Апеляційний суд Києва сьогодні почав розгляд по суті скарги Луценка на вирок Печерського районного суду Києва від 27 лютого 2012 року, яким він був засуджений до чотирьох років позбавлення волі.

Досьє на Юрія Луценка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини