RU

Луценко заявив відвід прокурорам

25.07.2012, 11:54
Луценко заявив відвід прокурорам - Фото
Юрій Луценко. Фото: nso.org.ua
В середу в ході судового засідання прокурор Дмитро Лобань заявив, що потерпілому у справі Луценка Валентину Давиденку судом було направлено постанову про зміну обвинувачення, після чого той направив телеграму, з якої випливає, що він не бажає являтися  в суд.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, після цього Юрій Луценко сказав, що прокурор "видав державну таємницю", адже прокуратура нібито зізналася в порушенні процесуального законодавства, так як постанову про зміну обвинувачення вручає прокурор, а не суд.

Луценко звернув увагу на те, що, коли звинувачення перекваліфікується в більш м'яке, суд повинен роз'яснити потерпілому його право підтримувати попереднє звинувачення. Колишній міністр зажадав відводу представників звинувачення в повному складі через грубе порушення прав потерпілого. "Це можливо тільки в Печерському суді міста Києва по справі Луценка. Ми дійсно є свідками сенсаційної ситуації, коли підсудний та захист вимагають, щоб у відношенні потерпілого прокуратура дотримувалася його права, передбачені законом. На сьогоднішній день зі слів Лобаня стало зрозуміло, що звинувачення якщо і було направлено, то судом, що грубо порушує вимоги статті 277 ", - сказав він.

Крім цього, підсудний зазначив, що з телеграми Давиденка незрозуміло, чи згоден він чи ні на зміну обвинувачення.

Суддя Анна Медушевська віддалилася в дорадчу кімнату для розгляду даного клопотання, а також клопотання Юрія Луценка про те, щоб викликати до суду як потерпілого Віктора Януковича.

Нагадаємо, раніше Медушевська повідомила в залі судового засідання про те, що водій екс-заступника голови СБУ Сацюка Валентин Давиденко направив до суду лист, в якому сказано, що він не вважає себе потерпілим і просить суд не турбувати його. Луценко попросив Медушевську викликати в суд Давиденка, але суддя відмовила. Після цього підсудний попросив "призначити" потерпілим у справі президента Януковича і викликати його в суд.

Досьє на Юрія Луценка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини