RU

Луценко заговорив англійською: готує прокурора до суду в США

07.02.2012, 11:30
Луценко заговорив англійською: готує прокурора до суду в США - Фото
Юрій Луценко
У Печерському суді Києва колишній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, який подав позов до американського суду проти керівників Генеральної прокуратури України, почав відповідати на запитання прокурора Євгена Зінченка англійською мовою. Прокурор - один з відповідачів за позовом в американському суді.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, після того як в суді свої запитання Луценку поставили прокурори Дмитро Лобань і Віктор Клименко, суд передав слово Євгену Зінченку. Він зазначив, що Луценко неодноразово говорив, що святкування Дня міліції проходило згідно з указом президента. Зінченко запитав, чи було передбачено цим указом, що заходи повинні проводиться в палаці "Україна".

"Honorable sir, answering your question, I can mention ...", - почав Луценко. Присутні і судді розсміялися. Прокурор Лобань обурився, що Луценко має давати відповіді державною мовою. Суддя Сергій Вовк нагадав Луценку, що мова, якою ведеться протокол засідання - українська.

Стримуючи сміх, Вовк оголосив технічну перерву на 5 хвилин.

Коли засідання продовжилося, Вовк звернувся до Луценка: "Є деякі проблеми з внесенням до протоколу тексту іноземною мовою".

"Добре, я повторю. Укази президента не вказують і не можуть вказувати місце проведення урочистих заходів", - сказав він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини