RU

Луценко за час арешту отримав передач вагою в тонну, - СІЗО

21.03.2012, 16:15
Луценко за час арешту отримав передач вагою в тонну, - СІЗО - Фото
Юрій Луценко
Державна пенітенціарна служба України спростовує інформацію Ірини Луценко про те, що її чоловік, екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко в Лук'янівському СІЗО не отримує продуктові передачі від рідних.

Як повідомляє прес-служба ДПтС з посиланням на дані керівництва СІЗО, за період перебування в ізоляторі (з 28 грудня 2010 року) ув'язнений Луценко отримав 52 продуктові передачі, кожна з яких - вагою близько 20 кг.

У передачі входили крупи, молочні продукти, м'ясні вироби, фрукти, овочі, вода й соки.

"Ці передачі від родичів ув'язненого приймалися персоналом СІЗО відповідно до вимог чинного законодавства й передавалися адресату вчасно й у повному обсязі. Будь-яких скарг чи нарікань з питань отримання продуктових передач на адресу адміністрації Київського СІЗО від Луценка не надходило. Це письмово підтвердив сам Луценко", - повідомили в пенітенціарній службі.

Нагадаємо, раніше Ірина Луценко заявила, що передає чоловікові передачі двічі на місяць, але до нього доходить тільки цибуля. Куди діваються продукти, вона не знає. "Луценку доводилося їсти старе варене сало і запліснілий хліб. Це був такий психологічний тиск. Водили його по прокуратурі в наручниках, і на ланцюгу, як собаку", - сказала вона.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини