RU

Луценко вирішив, що Янукович погодився звільнити Тимошенко

08.10.2013, 10:30
Луценко вирішив, що Янукович погодився звільнити Тимошенко - Фото
Юрій Луценко
Колишній міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко вважає, що у президента Віктора Януковича є всі необхідні інструменти, щоб помилувати Юлію Тимошенко. Про це він заявив в інтерв'ю  Комерсант-Україна.

"Наскільки я розумію, Віктор Янукович дав згоду на звільнення свого головного опонента. І зараз йде боротьба за спосіб прийняття рішення. Захист Юлії Тимошенко і місія Кваснєвського і Кокса пропонує зробити це по прецеденту Луценка. Це самий простий і швидкий шлях. Достатньо лише ручки, аркуша паперу і політичної волі Віктора Януковича. Президентська сторона, проте, наполягає на частковому вирішенні питання шляхом надання Юлії Володимирівні так званих "тюремних канікул "для лікування за кордоном", - сказав він.

Луценко зазначив, що президентська сторона, проте, наполягає на частковому вирішенні питання шляхом надання Тимошенко так званих "тюремних канікул " для лікування за кордоном, але для цього необхідно ввести відповідну норму до Кримінально-виконавчого кодексу.

Відповідаючи на питання про те, що головною перешкодою для помилування може стати те, що екс-прем'єр відбула лише два роки з семирічного терміну ув'язнення, Луценко нагадав, що ця норма була встановлена ​​указом президента, "яку він же, було б бажання, може змінити". "По-друге, згаданий порядок передбачає виключення з цього правила у випадках, які потребують особливо гуманного ставлення", - додав Луценко.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини