RU

Луценко: Я вибачаю єдиного свідка, який мене оббрехав

16.02.2012, 12:47
Луценко: Я вибачаю єдиного свідка, який мене оббрехав - Фото
Юрій Луценко. Фото - www.nso.org.ua
Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко завершив своє заключне слово в Печерському районному суді Києва вдячністю на адресу свідків, суддів і журналістів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Луценко підкреслив: "Сьогодні мало хто сумнівається, що рішення відправити мене у в'язницю - політичне. Навіть термін, запропонований прокуратурою - політичний. Він тютелька в тютельку сходиться із закінченням президентських виборів в 2015 році. Ну що ж, якщо бажання другого терміну Януковичем і Луценком у в'язниці - це пов'язані речі, то це висока оцінка мене як політика ".

При цьому Луценко подякував свідкам, які не побоялися в суді давати правдиві показання, журналістам, які висвітлювали процес, і тисячам простих українців, які весь цей час його підтримували. "Спасибі суду за терпіння. Я сподіваюся, ви винесете хоч частково, але справедливе рішення", - сказав він.

Крім того, Луценко згадав в заключному слові свого колишнього заступника Михайла Клюєва, - єдиного зі свідків, хто заявив, що Луценко давав незаконні вказівки по Леоніду Приступлюку. "Користуючись правом вибачати, вибирати між помстою і вибаченням - я вибачаю єдиного свідка, який оббрехав мене тут. Він виявився слабкою людиною", - зазначив він.

При цьому Луценко заявив, що не сумнівається в перемозі. Закінчив він привітанням присутніх: "Слава Україні!"

Нагадаємо, суд пішов до нарадчої кімнати виносити вирок у справі Луценка. Оголошення вироку призначене на 27 лютого.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини