Луценко вважає вимоги прокуратури щодо терміну необгрунтованими

14.02.2012, 13:28
Луценко вважає вимоги прокуратури щодо терміну необгрунтованими - Фото
Юрій Луценко (фото - nso.org.ua)

Екс-міністр підкреслив, що зможе спростувати кожну пропозицію державного обвинувача під час свого виступу на дебатах

Колишній міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко вважає термін, який вимагає для нього прокуратура, необ'єктивним, необгрунтованим і незаконним. Про це він сказав сьогодні в коментарі журналістам.

"Виступ сторони звинувачення мене здивувало тим, що вони абсолютно не оперували даними судового слідства. Тобто, все, що відбувалося тут вісім місяців в суді - свідчення свідків, їхні докази, висновки експертів - взагалі відкинуті, і все базується на фальшивках, зліплених в ході досудового слідства прокуратурою. Тоді не потрібно було суду, потрібно було просто мене викликати в прокуратуру, розстріляти і на цьому завершити, як робили славні нащадки НКВД в 37-му році ", - зазначив Луценко, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Луценко підкреслив, що зможе спростувати кожну пропозицію державного обвинувача під час свого виступу на дебатах.

"Усі свідки в ході судового слідства говорили абсолютно протилежне тому, що сказали прокурори, і зараз я абсолютно не збираюся оцінювати термін - великий він чи маленький. Він необ'єктивний, необгрунтований і незаконний", - підкреслив Луценко.

Нагадаємо, раніше прокуратура зажадала для Луценка чотири роки і шість місяців позбавлення волі з позбавленням права займати керівні посади, позбавленням рангу держслужбовця і конфіскацією майна. Приступлюку - три роки позбавлення волі умовно, штраф у розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, позбавлення рангу держслужбовця і звання майора.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Я бы не выжила в ту зиму." Что снится в кошмарах психологам