RU

Луценко вважає вимоги прокуратури щодо терміну необгрунтованими

14.02.2012, 13:28
Луценко вважає вимоги прокуратури щодо терміну необгрунтованими - Фото
Юрій Луценко (фото - nso.org.ua)
Колишній міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко вважає термін, який вимагає для нього прокуратура, необ'єктивним, необгрунтованим і незаконним. Про це він сказав сьогодні в коментарі журналістам.

"Виступ сторони звинувачення мене здивувало тим, що вони абсолютно не оперували даними судового слідства. Тобто, все, що відбувалося тут вісім місяців в суді - свідчення свідків, їхні докази, висновки експертів - взагалі відкинуті, і все базується на фальшивках, зліплених в ході досудового слідства прокуратурою. Тоді не потрібно було суду, потрібно було просто мене викликати в прокуратуру, розстріляти і на цьому завершити, як робили славні нащадки НКВД в 37-му році ", - зазначив Луценко, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Луценко підкреслив, що зможе спростувати кожну пропозицію державного обвинувача під час свого виступу на дебатах.

"Усі свідки в ході судового слідства говорили абсолютно протилежне тому, що сказали прокурори, і зараз я абсолютно не збираюся оцінювати термін - великий він чи маленький. Він необ'єктивний, необгрунтований і незаконний", - підкреслив Луценко.

Нагадаємо, раніше прокуратура зажадала для Луценка чотири роки і шість місяців позбавлення волі з позбавленням права займати керівні посади, позбавленням рангу держслужбовця і конфіскацією майна. Приступлюку - три роки позбавлення волі умовно, штраф у розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, позбавлення рангу держслужбовця і звання майора.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини