Луценко висловився проти скасування закону про люстрацію

10.06.2016, 15:17
Луценко висловився проти скасування закону про люстрацію - Фото
Юрій Луценко
Генеральний прокурор  Юрій Луценко вважає неприпустимим скасування закону про очищення влади. Про це він повідомив у себе в Facebook.

"Як керівник ГПУ, де закон про очищення влади дав вагомі результати, вважаю неприпустимим його скасування. Люди, які фабрикували справи проти Євромайдану, ті, хто замішаний в переслідуванні опозиції за часів Януковича, не мають морального права і не повинні мати юридичної можливості залишатися або відновлюватися на своїх посадах", - зазначив Луценко.

За його словами, в разі, якщо Конституційний суд піде проти волі народу України, то це стане початком кінця цього складу суддів.

"У разі скасування закону про люстрацію я буду звертатися до народних депутатів партії, фракцію якої я очолював, з пропозицією прийняти новий закон про безумовне очищення влади. Причому, в новому законі база тих, хто підлягає перевірці, повинна бути розширена, а критерії повинні стати ще більш жорсткими", - підкреслив Луценко.

Закрите засідання Конституційного суду, на якому вирішиться доля закону про очищення влади, було перенесено на 14:00.

Читайте також: Соболєв і Ємець: Якщо скасують закон про люстрацію, нею займеться вулиця

22 березня 2016 року Конституційний Суд відхилив клопотання депутатів Єгора СоболєваЛеоніда Ємця  та представника Кабміну в КСУ Тетяни Козаченко про відвід шести суддів КСУ через конфлікт інтересів.

КСУ має намір  скасувати закон про люстрацію чиновників, які працювали на керівних посадах за часів екс-президента Віктора Януковича.

Читайте також: Тетяна Козаченко: Сигнал від  Порошенка - можна не виконувати закон

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA РадниківВласть советов. Как устроен Офис президента Зеленского