RU

Луценко вимагає вивести його з суду, інакше зірветься

30.01.2012, 11:27
Луценко вимагає вивести його з суду, інакше зірветься - Фото
Юрій Луценко (фото: nso.org.ua)
Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко вимагав вивести його із залу судових засідань Печерського районного суду Києва, який сьогодні продовжує розгляд його кримінальної справи, після того як прокурор заявив про відсутність підстав для звільнення його з СІЗО.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, коли в ході засідання розглядалося питання про зміну запобіжного заходу для Луценка, суд дав слово прокурору Віктору Клименку, і той почав говорити, що підстав для звільнення з-під варти немає. Луценко обурився: "Ваша честь, можна мене вивести звідси? Бо я зараз скажу слова, які не сподобаються жіночій половині присутніх".

Вовк пояснив, що процесуальним законодавством не передбачена така дія, як "вивести із залу".

"Тоді за порушення порядку мене виведіть. Бо нахабна брехня цього недоумка, якого Баганець вчив, а він тепер хвалиться тим, що постійно йому голки ставить... Такого ідіотизму я не хочу терпіти, і чергову "швидку" я теж не хочу викликати. Виведіть мене за образу цього недоумка, цієї підлої людини, яка зарплату отримує тільки за те, що п'є кров, і продовжуйте цей концерт. Без мене", - сказав Луценко.

Порадившись на місці, суд зробив Луценку зауваження. "Разом з тим, враховуючи, що це перше вам зауваження, ви не видаляєтеся із залу", - додав Вовк.

"Мені повторити ще раз? Я можу посилити все, що я тут сказав", - відповів Луценко.

Після цього Клименко продовжив під обурені коментарі екс-міністра.

Нагадаємо, минулого тижня ПАРЄ прийняла жорстку резолюцію щодо України. У Раді Європи вимагають випустити Тимошенко і Луценка, а також допускають можливість застосування санкцій проти України.

Прокурор у справі Луценка Дмитро Лобань в п'ятницю заявив журналістам, що ще не знайомий з текстом резолюції. На уточнююче питання, чи врахує прокуратура резолюцію, коли наступного разу буде формулювати свою позицію щодо скасування арешту для Луценка, Лобань сказав: "Давайте я спочатку ознайомлюся з резолюцією ПАРЄ".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини