RU

Луценко вимагає викликати до суду Януковича - як потерпілого

25.07.2012, 11:26
Луценко вимагає викликати до суду Януковича - як потерпілого - Фото
Юрій Луценко
Оскільки Валентин Давиденко, водій екс-заступника голови СБУ Сацюка не визнає себе потерпілим у справі Юрія Луценка, підсудний просить викликати до суду як потерпілого Віктора Януковича, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

На засіданні в середу, після того, як суддя Анна Медушевська відмовила у виклику в суд Давиденка, який не визнав себе потерпілим і направив до суду телеграму з проханням більше його не турбувати, Луценко заявив клопотання про виклик до суду як потерпілого Януковича. "Прошу викликати в суд Віктора Федоровича Януковича як  потерпілого, який двічі був звільнений із займаної посади через мою політичну діяльность", - сказав екс-міністр.

Він підкреслив, що таким чином судовий процес можна буде направити в логічне русло.

Представники прокуратури не підтримали дане клопотання, але його підтримала захисник дружина підсудного Ірина Луценко, зазначивши, що Януковичу вже час припинити мстити її чоловікові. "Помста президента України ... негідна чоловіка, тим більше - державного діяча", - зазначила вона. Захист і інші потерпілі залишили клопотання на розсуд суду.

Суддя Анна Медушевська віддалилася в дорадчу кімнату для ухвалення рішення з даного клопотанням.

Нагадаємо, раніше суд перекваліфікував пред'явлене Юрію Луценку звинувачення зі зловживання службовим становищем на службову халатність. На думку прокурорів, екс-міністр не знав про те, що оперативно-розшукова справа проти водія Валентина Давиденка була раніше закрита, і не мав злого умислу на порушення прав даного громадянина. Луценко заявив, що за допомогою зміни обвинувачення суд намагається замаскувати факт того, що справа проти нього повністю сфабрикована, а склад злочину відсутній.

Досьє на Юрія Луценка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини