RU

Луценко в сьомий раз відмовився від огляду, - тюремники

19.03.2013, 16:15
Луценко в сьомий раз відмовився від огляду, - тюремники - Фото
Юрій Луценко
Екс-міністр внутрішніх справ України  Юрій Луценко, який відбуває покарання у Менській колонії Чернігівської області за посадові злочини, знову відмовився від огляду та обстеження, рекомендованих йому після операції лікарями клініки "Оберіг", повідомляє у вівторок Державна пенітенціарна служба України (ДПтС).

"18 березня цього року засудженому Луценку вже в сьомий раз після його виписки з клініки "Оберіг" були запропоновані спеціальний медичний огляд та медичне обстеження, рекомендовані лікарями зазначеної клініки. Ю.Луценко від запропонованого огляду і обстеження знову відмовився", - відзначили в прес- службі ДПтС. Про відмову Луценка від огляду проінформований його  лікар з "Оберіг".

За даними тюремників, зараз йдуть переговори про можливість присутності представників цієї клініки під час наступного спілкування з ув'язненим - тоді Луценку запропонують здати рекомендовані київськими лікарями аналізи.

"З моменту повернення до виправної установи стан здоров'я Ю.Луценка постійно перебував і перебуває під контролем медперсоналу колонії. В даний час здоров'я Ю.Луценка є стабільним і стурбованості у лікарів не викликає. Засуджений продовжує отримувати рекомендовані лікарями клініки "Оберіг" медикаменти", - йдеться в повідомленні прес-служби відомства.

Нагадаємо, 24 грудня 2012 року  Менський районний суд відмовився звільнити від відбування покарання Луценка за станом здоров'я. В кінці січня екс-міністру зробили операцію з видалення поліпа в кишечнику в Київській універсальній медичній клініці "Оберіг". Після операції він був повернутий у колонію. Як стверджує адвокат екс-голови МВС Олексій Баганець, в даний час у Луценка встановлено ряд захворювань: цироз печінки, гепатит, портальна гіпертензія та інші, які потрапляють під перелік діагнозів, за наявності яких людина не може відбувати покарання в умовах позбавлення волі.

2 квітня 2013 року Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ буде розглядати касаційну скаргу  екс-міністра внутрішніх справ на вирок Печерського райсуду Києва, який призначив йому покарання у вигляді чотирьох років в'язниці.

Досьє на Юрія Луценка


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини