RU

Луценко в СІЗО прочитав 200 книг і написав до них міні-рецензії

16.07.2012, 12:36
Луценко в СІЗО прочитав 200 книг і написав до них міні-рецензії - Фото
Юрій Луценко (фото - www.nso.org.ua)
Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко за 565 днів, проведених у стінах Лук'янівського слідчого ізолятора, прочитав двісті книг і написав до них короткі замітки-рецензії. Про це він написав у черговому листі із СІЗО.

Як повідомляє прес-служба Народної самооборони, Луценко зазначив: "Час у в'язниці (а якщо вдуматися - то і в житті в цілому) є єдиним належним людині ресурсом. Можна витрачати його на спогади, на мрії, на виношування помсти, на байдикування. Але розумніше використовувати його на самоосвіту. Так, щоб кожен прожитий місяць означав не просто утримання позицій розуму і духу, а підйом на щабель вгору по сходах розвитку".

"На 565-й день в Лук'янівському СІЗО я закінчив читати двохсоту книгу. Це була колосальна внутрішня дискусія і самоосвіта. Можливо, мої оцінки прочитаного допоможуть тим, хто не так багато часу як я (смайл, - ред.), але також цікавляться художньою , історичною, філософською та науково-популярною літературою. Тим більше, зараз - час відпусток", - додав він.

Далі Луценко ділиться суб'єктивними оцінками прочитаним книгам: знак оклику він поставив творам вищого класу, два і один плюс - дуже хорошим і просто хорошим.

Судячи з поставленими оцінками, Луценко схильний читати українську та зарубіжну класику: Хемінгуея, Чехова, Костенко, Фейхтвангера, Даля, Чапека, Бродського, Борхеса, Бредбері. А ось до філософської та історичної літератури екс-міністр ставиться більш прискіпливо: більше десятка книг цього напряму Луценко забракував.
Досье на Юрия Луценко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини