RU

Луценка відправили в колонію без відкритих виразок, - омбудсмен

02.02.2013, 00:55
Луценка відправили в колонію без відкритих виразок, - омбудсмен - Фото
Уполномоченный Верховной Радой по правам человека Валерия Лутковская

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська в ефірі каналу Інтер запевнила, що екс-голову МВС Юрія Луценка виписали з київської клініки без відкритих виразок, оскільки "жоден поважаючий себе лікар не випише пацієнта з відкритими виразками".

Вона також підкреслила, що якщо адвокати Луценка впевнені, що його виписали з клініки з відкритими виразками, то їм слід звернутися з судовим позовом до лікарні, яка виписала свого пацієнта в неналежному стані.

Як повідомлялося, засудженого екс-голову МВС Луценка, прооперованого в київській клініці Оберіг, 30 січня вранці етапували в Менську колонію.

Дружина і захисник екс-міністра Ірина Луценко розцінила це як замах на життя Луценка. Вона повідомила, що екс-міністра відвезли з декількома ранами і кровотечею. Опозиція заявила про грубе порушення прав екс-голови МВС і має намір негайно поінформувати про це іноземних послів і міжнародні організації.

Свою стурбованість із цього приводу вже висловив і Європейський Союз, який у своїй заяві закликав українську владу взяти на себе відповідальність за стан здоров'я засудженого Луценко.

Екс-голова МВС відбуває покарання за скоєння ряду посадових злочинів в Менській колонії в Чернігівській області з кінця серпня 2012 року.

Досьє на Юрія Луценка

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини