RU

Луценко від медогляду відмовився, але почуває себе краще, - ДПтС

29.05.2012, 11:24
Луценко від медогляду відмовився, але почуває себе краще, - ДПтС - Фото
Фото: nso.org.ua
Державна пенітенціарна служба України інформує, що з метою динамічного спостереження за станом здоров'я Юрія Луценка, йому був запропонований комісійний медичний огляд спеціалістами МОЗ України. "Проте Луценко відмовився від запропонованого медогляду, мотивуючи це недовірою до лікарів, про що подав заяву", - підкреслили в прес-службі ДПтС.

Додатково ДПтС інформує, що за час перебування в Київському слідчому ізоляторі Луценко 14 разів оглядався комісіями МОЗ України й провідними лікарями, а також 7 разів вивозився до установ МОЗ для проведення інструментального обстеження. В закладах МОЗ Луценко двічі перебував на стаціонарному лікуванні.

Згідно з висновками, лікарі підтвердили раніше встановлені комісією фахівців МОЗ діагнози. "Гепатиту С у Луценка, як і раніше, не виявлено", - підкреслили у відомстві.

Також фахівці Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги оцінили стан Луценка як задовільний, а в порівняно з травнем минулого року (екс-міністр перебував на обстеженні та стаціонарному лікуванні) лікарі помітили поліпшення стану його здоров'я.

Досьє на Юрія Луценка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини