RU

Луценко у в'язниці зрозумів, що українці готові до нового Майдану

21.11.2012, 16:51
Луценко у в'язниці зрозумів, що українці готові до нового Майдану - Фото
Юрій Луценко

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко вважає, що українці готові до нового Майдану. Про це він заявив журналістам, говорячи про восьму річницю помаранчевої революції.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Луценко зазначив, що хоча день Свободи і відзначається 22 листопада, перші протестувальники на площу Незалежності вийшли ще 21 листопада 2004 року.

"Я дуже давно не надягав помаранчеву стрічку, сьогодні я її надів з однієї причині - мені здається, що час для відступів закінчився. Перебуваючи у в'язниці, я маю можливість бачити лише кілька каналів, читати з запізненням роздруківки з інтернету, але я відчуваю, що час відступу пройшов", - сказав він.

На його думку, прийшов час єднання всіх, хто думає про державу. "Ще раз наголошує - мова йде не про Луценка, Тимошенко, Кличка, Тягнибока, Яценюка чи Гриценка. Мова йде про перспективу країни", - сказав він.

Луценко привітав усіх, хто був на Майдані у 2004 році. "Я постараюся вселити в них оптимізм. Особисто я навіть у в'язниці відчуваю, що країна змінилася. Я відчуваю, що люди готові до Майдану, якщо вони побачать лідера і зрозумілий для них план нової країни. Я впевнений, що українські інтелектуали повинні дати такий план. Я впевнений, що лідери в новому парламенті повинні визначити єдиного кандидата для перемоги над Януковичем", - вважає він.

Екс-міністр внутрішніх справ наголосив, що Майдан був не тільки святом 2004 року, але й великою подією, яка змінила майбутнє країни. "Тому, я хочу подякувати і низько вклонитися всім тим, хто був на Майдані, біля Майдану і всіх, хто до цих пір залишається таким романтиком, як я", - сказав він.

Досьє на Юрія Луценка

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини