RU

Луценко у фарбах описав своє нелегке життя в колонії

18.09.2012, 15:26
Луценко у фарбах описав своє нелегке життя в колонії - Фото
Юрій Луценко
Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко поділився своїми враженнями від перебування в Менській колонії (Чернігівська область), куди був етапований з київського СІЗО для відбування покарання.

За словами ув'язненого, житлові умови в колонії набагато кращі, ніж в ізоляторі. "Замість бетонного мішка камери на 9 кв. метрів, заповненого одвічним смородом і цілодобовим собачим гавкотом, тут - цивілізоване приміщення з нормальними ліжками, санвузлом, кухнею. І головне - вільна можливість виходу на свіже повітря у дворик 12 на 3 метри. Самою позитивною емоцією в перший вечір перебування в колонії було нічне небо з зірками, на які я вперше за 20 місяців дивився без грат ", - написав він у своєму блозі на Українській правді.

Втім, новий режим значно суворіший "Підйом о 6 ранку, і до відбою в 10-вечора лежати на ліжку або навіть на лавці - заборонено. Задовбує не це, а та атмосфера, яку створюють наповнені почуттям власної значущості шістки, постійно наїжджають зі столиці, збуджуючи переляканий місцевий персонал установи. Вся їхня активність чітко укладається в безсмертний радянський закон клізми. Правило перше: кожна піпетка хоче стати клізмою. Правило друге: все робиться через зад", - пише екс-голова МВС.

Він повідомляє, що йому проводили лекцію про необхідність праці як методу перевиховання. "Вакансій в швейному цеху немає і тому наш загін, напевно, буде клеїти конверти!" - додав ув'язнений.

Також до нього нібито довели вимогу припинити розмови по телефону на політичні теми. "Особливо підкреслено, щоб я не говорив про Януковича, Партію регіонів і мафію. Чудовий логічний ряд, чи не так?" - зауважив він.

На завершення Юрій Луценко повідомив, що регулярно пише заяви про порушення керівництвом колонії ст. 110 Кримінально-виконавчого кодексу ("засудженим надається право на телефонні розмови без обмеження їх кількості під контролем адміністрації"). "Я, звичайно, хотів би вийти на свободу, оскільки перебування в таборі в першу чергу є покаранням моєї родини. При цьому я готовий відсидіти від дзвінка до дзвінка увесь час, але ні на сантиметр не прогнутися перед мафією", - написав він.

Досьє на Юрія Луценка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини