RU

Луценко - тюремникам: Ви спеціально доводите мене до інвалідності

29.11.2012, 11:20
Луценко - тюремникам: Ви спеціально доводите мене до інвалідності - Фото
Юрій Луценко (фото - nso.org.ua)

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко під час судового засідання в Апеляційному суді Києва передав заяву на ім'я начальника Менської виправної колонії №91.

"Заявляю вам свій протест проти блокування надання мені медичної допомоги. Так, після проведення 8.11.2012 року чергової медкомісії я так і не отримав протягом 20 днів жодної пігулки з прописаних мені фахівцями МОЗ медпрепаратів. Це свідчить про свідоме доведення мене до інвалідності, що є кричущим порушенням моралі і закону", - йдеться в заяві, яку цитує Народна самооборона.

Нагадаємо, раніше екс-міністр у телефонній розмові повідомив дружині Ірині Луценко, що після медобстеження 8 листопада лікарі виявили у нього хвороби серця. Він також написав відповідну заяву на ім'я начальника Менської колонії, де відбуває покарання. "Луценко в своїй заяві вимагає від керівництва колонії забезпечити його необхідним медичним лікуванням в стаціонарній спеціалізованій установі для усунення постійних фізичних болей. Він також вказав, що після обстеження 8 листопада в медичному висновку про "задовільний стан здоров'я" лікарі додатково до всіх наявних у Луценка хвороб вказали хвороби серця. У своєму висновку лікарі також рекомендували додаткове обстеження кишечника, на що Луценко заявив про свою згоду лише в разі госпіталізації до спецзакладу і призначення лікаря, який буде нести персональну кримінальну відповідальність за його лікування та стан здоров'я", - додала вона.

Досьє на Юрія Луценка


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини