RU

Луценко: суддя йде на поводу у прокурорів

13.07.2012, 09:50
Луценко: суддя  йде на поводу у прокурорів - Фото
Юрій Луценко
Суддя Печерського районного суду Києва Анна Медушевська закінчила вивчення матеріалів кримінальної справи відносно екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, але прокурори переконали вивчити ще один том.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, після цього суддя хотіла перейти до стадії допиту підсудних у справі, але прокурор Євген Зінченко звернувся до суду з клопотанням про те, щоб суд вивчив ще один том справи, який не був перенесений з іншими, коли епізод з розслідування отруєння Віктора Ющенка був виділений в окреме провадження.

Луценко виступив проти цього, він підкреслив, що цей том не має відношення до даної кримінальної справи. "Якщо так, то читайте всі томи, починаючи з першого, а не йдіть на поводу у прокуратури. Це вибірковий підхід", - сказав екс-міністр.

Разом з тим, Медушевська задовольнила клопотання прокурора.

Нагадаємо, спочатку в суді слухалася одна кримінальна справа стосовно Луценка за кількома епізодами - виділення квартири водієві Леоніду Приступлюку, святкуванню Дня міліції у 2008-2009 роках, а також про перевищення повноважень під час розслідування отруєння Віктора Ющенка. Пізніше третій епізод був виділений в окреме провадження.

Досьє на Юрія Луценка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини