RU

Луценко - судді: Я не дозволю ламати мене через коліно

24.01.2012, 16:50
Луценко - судді: Я не дозволю ламати мене через коліно - Фото
Юрій Луценко (фото - nso.org.ua)
Колишній міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко вважає незаконним рішення суду зачитати покази свідків. Про це він сказав на сьогоднішньому засіданні.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, суддя Сергій Вовк назвав більше 35 прізвищ свідків, які звернулися до суду з заявою, щоб їх свідчення були зачитані в суді. Порадившись на місці, суд вирішив зачитати покази свідків. Це рішення колегія суддів прийняла без обговорення з іншими учасниками процесу.

Дії судді Вовка сильно обурили Луценка і його захист. "Ви не маєте права без нашого обговорення приймати таке рішення. Це грубе порушення, яке ви допустили", - сказав Луценко.

Він наголосив, що серед названих прізвищ понад 20 - діючі співробітники міліції, які можуть прийти на засідання, оскільки щодня ходять на роботу.

"Ви приймаєте це рішення, тому що ваш замовник, Сергій Володимирович, схиляє вас приймати незаконні рішення, і він змушує вас швидше закінчити цю справу", - сказав він.

Луценко заявив, що до одного з вищевказаних свідків приходили працівники Генпрокуратури і вимагали підтвердити свідчення, дані на досудовому слідстві. Луценко перейшов на підвищені тони: "Я не дам зачитувати ці протоколи, бо вони сфальсифіковані!".

Екс-міністр зажадав, щоб у суді були допитані всі свідки, інакше, на його думку, цей процес можна буде назвати судилищем.

Луценко вніс клопотання про направлення повторного порядку всім свідкам, а також про їх примусовий привід на засідання.

"Я закликаю суд не ламати мене і мій захист через коліно, тому що це все одно нікому не вдасться", - сказав він.

На все це Вовк відповів, що зауваження на дії головуючого судді занесено в протокол судового засідання, і продовжив зачитувати свідчення.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини