Луценко скоротив посаду Куценка: він не представляє ГПУ

13.12.2016, 17:57
Луценко скоротив посаду Куценка: він не представляє ГПУ - Фото
4ffa92a2d617a40c8729f9bdbac2a419.jpg
ГПУ спростовує інформацію, поширену деякими ЗМІ, про те, що відомство ініціювало кримінальне провадження проти голови Нацбанку Валерії Гонтарєвої. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.

Сьогодні в ЗМІ з'явилася інформація про те, що нібито в ГПУ ініціювали відкриття кримінальної справи, пов'язаної з діяльністю глави НБУ Гонтаревої і директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів Костянтина Ворушиліна.

За повідомленнями ЗМІ, рапорт для реєстрації  провадження подав нібито заступник начальника департаменту ГПУ Владислав Куценко. У цьому рапорті Куценко повідомляє про можливі зловживання з вартістю активів ліквідованих банків на суму близько 315 млрд гривень.

Однак прес-секретар Юрія Луценка повідомила, що посада Куценка була скорочена, і він на сьогоднішній день знаходиться поза штатом ГПУ.

Сарган пише, що інформація про нібито ініціювання Генеральною прокуратурою кримінальних проваджень проти керівництва Запорізької ОДА, Нацбанку "некоректні, по суті, і не відповідають дійсності".

"Посада Владислава Куценка наказом Генерального прокурора України від 30 серпня 2016 була скорочена, і в даний час він знаходиться поза штатом, ухиляючись від отримання повідомлення про скорочення", - написала Сарган.

Вона підкреслює, що Куценко не уповноважений представляти або коментувати офіційну позицію ГПУ по будь-яких питань.

"Також зазначаємо, що рапорти Владиславом Куценком були представлені сьогодні в загальному порядку через пошту ГПУ в приймальні і будуть розглянуті в загальному порядку", - додала прес-секретар генпрокурора.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииСмерть доктора Басика. История медика, который покончил с собой после коронавируса