RU

Луценко скаржиться на прослушку сім'ї та знайомих

24.01.2012, 13:41
Луценко скаржиться на прослушку сім'ї та знайомих - Фото
Юрій Луценко та Ірина Луценко (фото: nso.org.ua)
Екс-міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко заявляє, що його родина і знайомі постійно прослуховуються МВС. Про це він заявив сьогодні на засіданні суду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, коментуючи епізод кримінальної справи, по якому він нібито санкціонував незаконне стеження, Луценко зазначив: "У цій історії є велика іронія: Ренат Кузьмін, який інкримінує мені незаконну оперативно-розшукову справу (ОРС) щодо громадянина Давиденка, дає вказівки МВС провести ОРС фактично щодо оточення Луценка".

За його словами, оперативно-розшукові заходи, які йому інкримінують, були законними. "Ця ОРС - абсолютно законна, що підтверджено узгодженням Генпрокуратури і дозволом Апеляційного суду. Її заведено в рамках кримінальної справи щодо отруєння Ющенка. А вказівка ​​Рената Кузьміна порушити ОРС на підставі заяви свідка про події піврічної давності, за які не порушено кримінальну справу - беззаконна", - зазначив Луценко.

За словами екс-міністра, МВС "пішла на поводу" незаконних вказівок Кузьміна. "Уже кілька місяців всі мої рідні, друзі, адвокати і навіть знайомі прослуховуються і відслідковуються оперативними службами міліції", - сказав він.

"Я свого часу повністю зупинив політичне стеження в МВС. Тепер ця практика авторитаризму знову повернулася, і це загрожує кожному не тільки політику. Згадайте Гонгадзе", - додав він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини