RU

Луценко шкодує, що наговорив зайвого про Колеснікова

16.02.2012, 11:16
Луценко шкодує, що наговорив зайвого про Колеснікова - Фото
Юрій Луценко (фото: nso.org.ua)
Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко в заключному слові в Печерському районному суді Києва назвав помилкою свій емоційний виступ у Верховній Раді, що стосувався нинішнього віце-прем'єра Бориса Колеснікова.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, Луценко наголосив: "Чи були у мене помилки? Безумовно. У МВС вони були пов'язані з відсутністю юридичної освіти, і, напевно, найяскравіше це проявилося в ході мого виступу в парламенті у відношенні Бориса Колеснікова. А також занадто емоційні дії, як у випадку з Черновецьким (Луценко побився з Черновецьким на засіданні РНБО, - ред.). Власне, я не шкодую про цей випадок. На мою думку, він був справедливим. Проте, напевно, міністр внутрішніх справ повинен бути менш емоційним. Але я такий, який є".

Нагадаємо, 7 квітня 2005 року Луценко, виступаючи у Верховній Раді зі спеціальним звітом про причини арешту пана Колеснікова, який обіймав у той час посаду голови Донецької обласної ради, говорив про погрози вбивства, здирництва, відірвані ноги, вибухи, автоматну зброю та дивовижні знахідки при обшуку .
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини