RU

Луценко розраховує на виправдання або скасування вироку

03.04.2013, 12:17
Луценко розраховує на виправдання або скасування вироку - Фото
Юрій Луценко
Колишній міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко сподівається на об'єктивне рішення Вищого спеціалізованого суду з його касаційною скаргою. Однак якщо суд доведе вину екс-міністра, посилаючись на конкретні документи і свідчення конкретних свідків, а не прописані докази ГПУ, він готовий визнати свою провину. Про це Луценко сказав в своїх поясненнях за касаційною скаргою.

"Якщо і ця, сама вища в нашій країні інстанція в моїй справі, закриє очі на всі покази і аргументи, на відсутність показань свідків проти Луценка, це означає, що в Україні потрібно закрити всі установи цирку, тому що вони не потрібні при такій судовій системі", - сказав Луценко, цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Екс-міністр сподівається на об'єктивне рішення суду. "Якщо воно буде об'єктивним, то однозначно воно має бути виправдувальним або, принаймні, скасовано", - сказав він.

У той же час, Луценко зазначив, що якщо у вироку суду будуть приведені не прописані Генпрокуратурою докази, а конкретні посилання на конкретних свідків і документи, які доведуть його злочин, він це визнає. "Якщо ви все-таки визнаєте процесуальні порушення, які однозначно призведуть до скасування вироку в Європейському суді, я буду вам вдячний як українець, що Україна вкотре не знеславиться", - сказав Луценко.

Після дачі пояснень екс-міністра виступив засуджений Леонід Приступлюк, який також попросив суд скасувати вирок, після чого суддя оголосив перерву в судовому засіданні до 12:30. Далі свої пояснення даватимуть представники держобвинувачення.

Досьє на Юрія Луценка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини