RU

Луценко розповів, як відправити Тимошенко лікуватися за кордон

23.08.2013, 14:05
Луценко розповів, як відправити Тимошенко лікуватися за кордон - Фото
Юрій Луценко

В Україні є юридичні підстави для відправки Юлії Тимошенко на лікування за кордон. Про це сказав сьогодні Юрій Луценко в ході Національного круглого столу в Києві, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Сьогодні є спекуляції з приводу того, що потрібен окремий закон для лікування Тимошенко за кордоном. Я почув ці дурниці вчора від омбудсмена. Як екс-міністр внутрішніх справ хочу повідомити всім, що в Україні давним-давно існує Угода про правову допомогу між органами правопорядку нашої держави та європейськими інституціями", - зазначив Луценко.

За його словами, українська прокуратура має такі угоди з Німеччиною, Чехією, Польщею та іншими країнами. "За цією угодою окремим протоколом може бути проведена передача будь-якої людини, що перебуває в юрисдикції Генеральної прокуратури України. Називайте це екстрадицією, депортацією або іншими словами, але окремим протоколом можна спокійно, за наявності політичної волі, виписати процедуру відправки Юлії Тимошенко на лікування, як перший крок до її звільнення", - додав Луценко.

Нагадаємо, раніше омбудсмен
Валерія Лутковська заявила, що для лікування екс-прем'єра Юлії Тимошенко за кордоном необхідний міжнародний договір, який має ратифікувати парламент. "На сьогоднішній день будь-яких підстав для передачі засудженого, який хоче отримати лікування в іноземній державі, немає", - сказала вона.

Досьє на Юрія Луценка

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини