Луценко розкритикував Москву і повідомив плани Банкової

14.09.2015, 15:15
Луценко розкритикував Москву і повідомив плани Банкової - Фото
Юрій Луценко
Україна послідовно виконує мінські угоди і наполягає на посиленні санкцій проти Москви, яка не виконує взятих на себе зобов'язань. Про це на своїй сторінці в Facebook написав лідер фракції Блоку Петра Порошенка Юрій Луценко.

"План Києва: ми послідовно виконуємо мінські угоди, але Москва повністю саботує виконання своєї частини зобов'язань. Отже, санкції щодо Москви повинні бути посилені. План Москви: на фронті вже не стріляють, тому, незважаючи на невиконання мінських угод про відвід важкої техніки, виведення окупаційних військ, звільнення заручників, санкції повинні бути припинені. Якщо ні - Кремль доповнює план "Новоросія" ще й планом "Новосірія" - пише він.

"У зв'язку з цим, головний меседж президента Порошенко на конференції YES прозвучав однозначно: мінські угоди дійсні тільки до кінця року. Іншими словами, агресор вже зараз повинен вийти з України. Без цього ніяких змін в Донбасі не буде", - заявив Луценко.

Він підкреслив, що Україна вже досить сильна, щоб відобразити можливий наступ, і досить мудра, щоб не брати на утримання окуповані території. "Що буде, якщо окупанти не вийдуть з Донецька і Луганська? - говорить Луценко, - Насамперед, у змінах до Конституції стануть зайвими перехідні положення. Децентралізація станеться. А закон про особливий порядок на окупованих територіях буде радикально змінений, і швидше за все стосуватиметься тільки порядку економічних відносин через лінію дотику2.

"Планувати на один крок є політичною арифметикою, планувати на два-три кроки вперед - це політична алгебра. Упевнений, що в цьому протистоянні виграє Україна. Час працює на нас. США і європейські союзники однозначно продовжують свою лінію на економічне удушення агресора, який не виконує взяті на себе міжнародні зобов'язання"- підкреслює Луценко.

Він зазначає, що падіння доходів від здешевлення нафти і зростання витрат на військові авантюри "доб'ють режим Путіна так само, як свого часу добили комуністичний режим". Наше завдання - вистояти до тих пір", - пише він.

На переконання глави фракції БПП, зараз потрібно зробити все, щоб вийти з програшного шляху "українсько-української війни 1919 року": "зціпити зуби, не допускати розбрату і робити реформи". "На всіх трьох фронтах - військовому, антиолігархічну і антикорупційному" - підсумував Луценко.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Історії"Машуня, посчитай таблетки". Хватило ли баскетболисту Окунскому перед смертью морфина