RU

Луценко просить викликати в суд ще чотирьох свідків

27.07.2012, 11:42
Луценко просить викликати в суд ще чотирьох свідків - Фото
Юрій Луценко
Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко просить суд залучити до справи п'ять нових документів і викликати чотирьох свідків. Про це він заявив в ході засідання, на якому розглядається останній епізод його кримінальної справи - про стеження за водієм екс-заступника голови СБУ Валентином Давиденком в рамках розслідування отруєння  Віктора Ющенка.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Луценко підкреслив, що йдеться про виписку з інструкції про проведення оперативно-розшукових заходів; довідку слідчого Генпрокуратури Олексія Донського про підстави для розробки Давиденка; постанову про відкриття ОРД про замах на Ющенка; лист про ознайомлення з матеріалами справи та вирішенні апеляційного суду на тимчасове обмеження прав Давиденко.

Як свідків Луценко хотів би бачити на процесі співробітників прокуратури Олексія Донського, Миколу Голомшу та В'ячеслава Перча, а також суддю Апеляційного суду Марію Приндюк. Дані документи і свідки були зазначені практично у всіх клопотаннях боку захисту. Адвокат другого підсудного Володимира Тарасенка Станіслав Серга також попросив залучити до матеріалів справи документи, що характеризують Тарасенка як висококваліфікованого фахівця та порядну людину.

В ході обговорення клопотань захисту представники Генеральної прокуратури заявили про те, що дані документи і свідки виходять за рамки даної кримінальної справи, і погодилися лише з клопотанням адвоката Серги - про залучення до матеріалів справи документів, які позитивно характеризують Тарасенка.

Суддя Анна Медушевська віддалилася в дорадчу кімнату для ухвалення рішення за даними клопотаннями.

Нагадаємо, раніше прокурори  змінили звинувачення Луценка по другій кримінальній справі - щодо стеження за водієм екс-заступника голови СБУ Володимира Сацюка Валентином Давиденком. Прокурори більше не бачать в діях екс-міністра Луценка зловживання службовим становищем, але звинувачують його у службовій халатності. Якщо раніше Луценку загрожувало до десяти років ув'язнення у другій справі, то тепер - не більше трьох. Тобто навіть максимальне покарання у новій справі не вплине на загальний термін ув'язнення екс-міністра.

Досьє на Юрія Луценка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини