RU

Луценко просить у суду виправдання, а прокурори - перерви

17.07.2012, 12:32
Луценко просить у суду виправдання, а прокурори - перерви - Фото
8b0f64b71cd67ef9b774c42c3f8610af.jpg
Суддя у справі екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка вирушила до нарадчої кімнати розбиратися з клопотаннями звинувачення - про додатковий час, а захисту - про винесення виправдувального вироку.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, коли суд перейшов до стадії доповнень, прокурор Лобань повідомив, що звинуваченню потрібен час для того, щоб надати доповнення, і попросив про перерву в судовому засіданні.

Луценко у відповідь заявив, що звинувачення прокуратурів повністю розвалилося в судовому процесі, і прокурори або хочуть привести нових підготовлених свідків, або принести ще які-небудь документи, не уточнюючи при цьому, які саме. У зв'язку з тим, що прокурори не готові до звинувачення, він запропонував відправити справу на дорозслідування.

"Я розумію, що зараз відбувається. Прокуратура, яка, як я і попереджав цих бовдурів, облажалася, хоче привести вам нових підготовлених свідків. Ніхто не сумнівається в тому, що зараз вони знайдуть ще кілька підполковників, яким пообіцяють, що вони стануть полковниками, і вони нібито згадають про те, що щось чули, що Луценко давав якісь вказівки. Оскільки не всі такі моральні люди, як Тарасенко та Павленов, які ціною того, що опинилися на лаві підсудних, не стали мене оббріхувати", - сказав Луценко.

Захисник Луценка Олексій Баганець поправив підсудного: у зв'язку відсутністю події злочину у справі, яка стала очевидною в процесі,  має бути винесений виправдувальний вирок, але після завершення всіх стадій доповнень і судових дебатів. Після цього Луценко зняв своє клопотання про те, щоб направити справу на дорозслідування, і також звернувся з клопотанням про винесення виправдувального вироку.

Нагадаємо, суд над екс-міністром добігає кінця: сьогодні в ході засідання були заслухані показання Луценка, а після стадії судових дебатів та доповнень суд буде приймати рішення по справі.

Досьє на Юрія Луценка


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини