RU

Луценко про Ющенка: Я його хіба що на три літери не посилав

17.07.2012, 11:49
Луценко про Ющенка: Я його хіба що на три літери не посилав - Фото
Юрій Луценко
Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко називає абсурдними звинувачення на свою адресу в тому, що розслідуванням у справі про отруєння Віктора Ющенка хотів догодити чинному тоді президенту - "я його в 2008 році хіба що на три літери не посилав". Про це Луценко заявив сьогодні на допиті в ході судового процесу.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, відповідаючи на питання захисту, чи було в його планах догодити чинному президенту Ющенку справою про його отруєння, Луценко зазначив, що подібне припущення "викликає гомеричний сміх у всіх, хто хоч трохи стежив за політичною ситуацією".

"2008 рік - це той період, коли я Ющенка хіба що не посилав на три букви. Всі інші способи спілкування з ним були вже вичерпані на той момент. Ющенко заявляв, що міліцію треба закрити на замок, про те, що всіх міліціонерів потрібно заарештовувати, що Луценко - найбільша катастрофа України", - сказав він.

Луценко стверджує, що зі свого боку як голова МВС утримувався від різких заяв на адресу Верховного головнокомандуючого, але просив не вважати його членом команди Ющенка після того, як той умовляв його створити спільну фракцію з Блоком Черновецького в Київраді. Таким чином, за словами екс-міністра, його відносини з Ющенком як союзником завершилися задовго до того, як в МВС потрапила справа про отруєння кандидата в президенти.

За словами Луценка, якщо у нього і могло виникнути будь-яке бажання, то не догодити, а досадити чимось Ющенку, а й такої можливості в нього не було, він собі не міг цього дозволити як міністр внутрішніх справ: "Не знайдеться ні однієї людини, яка сказала б, що міліція використовувалася в політичному протистоянні Ющенка й Луценка чи Ющенка й Тимошенко або інших осіб. На відміну від сьогоднішнього часу, міліція тоді не задіялася ні проти демонстрантів, ні проти політиків, ні проти бізнесменів, які фінансують ту чи іншу політичну партію. ​​Це було неприйнятно. І я вважаю, що писати, що я хотів чимось догодити Ющенку, є вершиною абсурду або цинізму з боку Генеральної прокуратури".

На даний момент допит Юрія Луценка в суді завершено. Після доповнень сторони повинні перейти до дебатів.

Досьє на Юрія Луценка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини