RU

Луценко про вибір 28 жовтня: недосконала демократія або мафія

18.10.2012, 12:05
Луценко про вибір 28 жовтня: недосконала демократія або мафія - Фото
Юрій Луценко
Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко вважає, що на виборах 28 жовтня людям доведеться вибирати між недосконалою демократією і доконаною мафією. Про це він написав з Менської виправної колонії.

Як повідомляє офіційний сайт Народної самооборони, у своєму листі Луценко зазначив: "З виборчих полів щось не чутно ні канонади політичних протистоянь, ні звуків запеклих атак. Кампанія більше нагадує маневрування колон в смердючому болоті суспільного розчарування".

"Регіонали, які за 2,5 роки політики розбою і брехні втратили половину виборців, крутять чисте гонево по зомбоящику, нагадуючи печерних людей, які теж вірили, що картинка успішного полювання - це гарантія вбитого мамонта. Насправді всі розуміють, що король Межигір'я - голий, а Партія регіонів так і не змогла стати партією. Вона була і залишається бригадою. Тим не менш, цей політичний інвалід рухається до Верховної Ради, спираючись на милиці брехні та підкупу, підпертий силою державної каральної системи ", - констатував він.

За його словами, опозиція сумарно перемагає за списками Батьківщини і УДАРу, але вже традиційно не може домовитися про єдині кандидати" навіть перед тупою очевидністю згубності цих танців на граблях".

Однак екс-голова МВС впевнений, що вибір між опозицією і владою - це не вибір між партіями Батьківщина, Свобода, УДАР з одного боку та Партією регіонів з іншого. "Це вибір між недосконалою демократією і доконаною мафією. Демократію можна і потрібно критикувати. Її можна навіть відправляти у відставку. Мафію можна тільки перемагати. І це - єдина мета цих виборів, яку дійсно можна досягти", - вважає політик.

Луценко попередив, що без перемоги в мажоритарних округах перемога опозиції буде неможливою. "Голосуй за такого мажоритарного опозиційного кандидата, який не побоїться підтримати імпічмент Януковича. Будь-які інші обіцянки щось побудувати, пофарбувати або відремонтувати в окрузі - лише обіцянки врегулювати тиск смоли в киплячих котлах пекла, яке влаштували регіонали в Україні", - упевнений він.

Досьє на Юрія Луценка

Вибори-2012: досьє партій
Вибори-2012: всі новини і аналітика

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини