RU

Луценка привезли до Печерського суду, засідання почалося

23.04.2012, 10:06
Луценка привезли до Печерського суду, засідання почалося - Фото
Юрій Луценко
У Печерському районному суді міста Києва розпочався розгляд справи за обвинуваченням екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка в санкціонуванні незаконного стеження за водієм колишнього першого заступника голови СБУ Володимира Сацюка - Валентином Давиденком. Цей епізод 21 січня 2012 року був виділений в окрему справу.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Луценко доставлений на сьогоднішнє засідання суду.

Суть обвинувачення полягає в тому, що Луценко на посаді міністра в рамках розслідування отруєння кандидата в президенти Віктора Ющенка санкціонував стеження за водієм. Обвинуваченими по епізоду разом з Луценком проходять колишні співробітники департаменту оперативної служби МВС Олег Павленов і Володимир Тарасенко.

В обвинувальному висновку з цього епізоду сказано: "Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, а також Олег Павленов і Володимир Тарасенко, будучи представниками влади і посадовими особами, які вчинили зловживання владою, тобто умисне використання службовою особою та представником правоохоронного органу влади всупереч інтересам служби , яке завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам Валентина Давиденка".

У той же час, сам Давиденко на допиті в суді заявив, що потерпілим себе не вважає.

Досьє на Юрія Луценка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини