RU

Луценко поспівчував судді: вважає Вовка жертвою шантажу

17.01.2012, 12:56
Луценко поспівчував судді: вважає Вовка жертвою шантажу - Фото
Фото: nso.org.ua
Екс-міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко просить головуючого суддю Сергія Вовка не порушувати закон в ході розгляду його кримінальної справи. Про це Луценко заявив в ході сьогоднішнього засідання.

"Я дозволю собі звернутися, Сергію Володимировичу, саме до вас. І не з офіційним зверненням Ваша честь, а просто Сергій Володимирович. І я, і ви знаєте, хто був ініціатором кримінальної справи, за якою ви проходите. І ви і я знаємо, хто її замовив, хто її зліпив. І я, і ви знаємо, хто вас шантажує цією справою прекрасно. Нічого нового в цьому немає. Я вам глибоко співчуваю, як і кожному, на кого заводять фіктивні справи для того, щоб змусити діяти незаконно", - зазначив Луценко, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Він додав, що незважаючи на факт тиску, до останнього часу у нього не було зауважень до ведення процесу. "Я дуже вдячний шановному суду, і вам особливо, Сергію Володимировичу, що, незважаючи на те, що над вами висить дві кримінальні справи, шиті білими нитками, ви вели засідання в рамках КПК. До останніх днів все відбувалося, на мою думку, дуже нормально і правильно, як і повинно бути. Але ваші дії в останні дні, коли ви почали репресії щодо адвокатів, не витримують ніякої критики, Сергій Володимирович", - продовжив Луценко.

Він наголосив, що сам зацікавлений у тому, щоб справа розглядалася якнайшвидше. "Я про це неодноразово говорив, хоча б тому, що в цьому процесі не отримано жодного свідчення проти Луценка. І я хочу, щоб ця фальсифікація нарешті завершилася. Але я прошу при цьому дотримуватися КПК, як це було до Нового року, і йти відповідно до закону, а не до вказівки, яку отримав суд", - зазначив екс-міністр.

"Я розумію, що в Україні є люди, які бояться, що Європейський суд може в будь-який момент прийняти рішення про незаконність арешту Луценка. Я розумію, що до цього часу хочеться закрити справу і забути. Але цього не вийде. Я прошу вас, Сергію Володимировичу, судити за законом", - додав він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини