RU

Луценко: Після заяви про тиск з МВД звільнили свідка

14.02.2012, 16:20
Луценко: Після заяви про тиск з МВД звільнили свідка - Фото
Юрій Луценко (фото - nso.org.ua)
Свідка у справі проти колишнього міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка Богдану Василенко, яка на суді заявила про тиск на неї, після допиту звільнили з роботи. Про це Луценко сказав в ході сьогоднішнього засідання.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, в ході свого виступу адвокат Олексій Баганець зазначив, що ряд свідків відмовилися від своїх свідчень, записаних в протоколах допитів досудового слідства. Він підкреслив, що деякі свідки заявляли і про відвертий тиск на них. Баганець навів в приклад свідчення Валерія Мельника та Богдани Василенко.

Луценко підкреслив: "Вона, до речі, звільнена з МВД після допиту".

Нагадаємо, Василенко в травні 2008 року була призначена на посаду головного інспектора відділу поточної діяльності апарату міністра. У суді вона зі сльозами на очах розповідала про те, що на неї чинився тиск. "На досудовому слідстві, коли мене запросили на допит, слідчий Войченко ставив питання і намагався нав'язати свою думку щодо моїх тих чи інших відповідей і у нас виникали розбіжності", - сказала вона.

Свідок тоді заявляла, що їй натякали на звільнення. "Основне, що говорили, що я не буду більше працювати ... Мені пропонували написати заяву, що я не хочу давати свідчення в суді", - додала вона.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини