RU

Луценко підтвердив, що його спонсорує Олександр Третьяков

20.09.2013, 18:09
Луценко підтвердив, що його спонсорує Олександр Третьяков - Фото
Юрій Луценко
Політичну організацію Юрія Луценка " Третя українська республіка" спонсорують три людини, одна з яких -  Олександр Третьяков. Про це сам Луценко заявив у відеоінтерв'ю Публічним людям, відповідаючи на запитання про спірні емоції, які викликають його нинішні соратники Роман Безсмертний і Третьяков.

Коментуючи роль Безсмертного, Луценко назвав його "найкращим орговиком демократичного табору". У відповідь на репліку про те, що Безсмертний - швидше кабінетний політик, він сказав: "Я думаю, моєї ризиковості вистачить на всю організацію".

Співпрацю з Третьяковим Луценко пояснив таким чином: "У вас є пропозиції щодо фінансового спонсору руху? Тоді назвіть це прізвище. У мене є вибір. У мене поруч є багато молодих нових партій, які роблять чисті нові хлопці, які правильно будують партійну структуру, але ніяк не можуть впливати на українську політику. ніяк, тому що у них немає більше 10 тисяч. А українська політика завідомо зроблена дуже дорогою. Дорожче будь-якої європейській країни. І, не маючи фінансового ресурсу, ми можемо бути кухонними говорилками".

"Я вважаю, що цим не допоможу країні", - додав він.

За словами Луценка, зараз його організацію фінансують три інвестори, двоє з яких хочуть залишатися в тіні. "Відразу скажу, що їх прізвища нікому нічого не скажуть, слава богу", - зазначив він.

Інших фінансових пропозицій, додав екс-міністр, у організації поки немає.

"Третьяков вважає за можливе і навіть наполягає на тому, щоб його знали. Тепер давайте поговоримо, хто він. Так, у нього є величезний хвіст , як і у мене є хвіст. Але, скажіть, коли Ющенко по телефону звільнив радника Третьякова, і тут ж зателефонував генпрокурору, щоб він його заарештував, Третьяков , пішов до синіх? Він хоч раз фінансував недемократичний проект, він хоч раз йшов на протилежну сторону? помилявся - так. Але хто у нас не помилявся ? У нас є святі ? Я наполягаю на тому, що він все життя був спонсором демократичних проектів", - зазначив він.

Луценко запевнив, що у Третьякова немає монопольного впливу на прийняття рішень: "У нього є право голосу, ми ж не можемо його використовувати як дійну корову. Але він має не більше впливу, ніж той же Стецьків".

Нагадаємо, у вересні 2005 року Олександр Зінченко звинуватив Олександра Третьякова в тому, що він як перший помічник президента Ющенка блокував доступ членам уряду до президента, перетягував на себе чужі повноваження, а також лобіював власні комерційні інтереси. Спеціальна парламентська комісія і правоохоронні органи не знайшли підтверджень цим заявам. Суд визнав повністю необгрунтованими твердження екс-держсекретаря і зобов'язав його принести вибачення Третьякову. Однак у команду Ющенка Третьяков вже так і не повернувся.

У квітні 2006 року прізвище Третьякова фігурувало в позові Бориса Березовського - нібито він і Давид Жванія брали у нього гроші на помаранчеву революцію і не відзвітували за використання $40 млн.

Досьє на Юрія Луценка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини