Луценко: Підозри в корупції пред'явлені 36 прокурорам

15.02.2017, 12:28
Луценко: Підозри в корупції пред'явлені 36 прокурорам - Фото
Юрій Луценко

До суду направлено обвинувальні акти по 30 прокурорським корупціонерам, сказав генпрокурор Юрій Луценко

У 2016 році підозри в корупції були пред'явлені 36 прокурорам. Про це на нараді повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко, передає кореспондент LIGA.net.

"Загалом підозри пред'явлені 46 прокурорам, в тому числі 36 за корупційні злочини", - сказав Луценко.

За його словами, суди вже винесли сім вироків, жодного виправдувального.

Луценко сказав, що до суду направлено обвинувальні акти по 30 прокурорським корупціонерам.

"Щоб не було сухої статистики скажу, що тільки один співробітник центрального апарату був узятий на гарячому при отриманні хабара в $200 тис", - підкреслив Луценко.

Він додав, що є серйозні приклади і по областям, зокрема був затриманий заступник прокурора в Кіровоградській області під час спроби підкупу військового прокурора.

"Розпочато cлужебного розслідування. Все закінчилося доганою прокурору. Мене це не влаштовує... Пан Олексій Алфімов кілька днів тому моїм наказом був звільнений з органів прокуратури. Для прокурорів наявність звання - тільки обтяжуюча обставина", - підкреслив він.

"Курс на очищення прокуратури серйозний, розраховую, що генеральна інспекція буде впливати на події. Знову-таки в Кіровоградській області, але вже з боку центрального апарату не менш важливо буде підходити до проблем службових розслідувань", - додав Луценко.

29 січня співробітники прокуратури  затримали заступника прокурора Кіровоградської області за підозрою в спробі підкупу.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектИнтервью Фукуямы на Visa Cashless Forum 2020: о новой реальности и последствиях пандемии