RU

Луценко не буде просити про помилування

06.03.2012, 15:08
Луценко не буде просити про помилування - Фото
Юрій Луценко
Колишній міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко не буде просити про умовно-дострокове звільнення. Про це він сказав в інтерв'ю Українській правді.

На питання, чи сподівається він вийти на свободу до кінця 2012 року, Луценко сказав, що ні. "Умовно-дострокове звільнення - компетенція адміністрації установи, де перебуває засуджений. За застосованої проти мене статті це можливо після ¾ терміну покарання. Так що цей шлях аж ніяк не відкриває мені можливості вільно жити й лікуватися в 2012 році", - сказав він.

"На всякий випадок заявляю, що ніяких заяв про помилування, які так збуджують уяву межигірської мафії, я писати не буду", - додав Луценко.

Він також заявив, що не вів переговорів про отримання умовного терміну покарання. "Ніяких контактів з Генпрокуратурою ні я, ні мій захист не мав. Але брехлива заява Рената Кузьміна, підхоплена Пшонкою про те, що я нібито частково визнав свою провину була такою собі пропозицією прогнутися заради можливості умовного терміну", - заявив він.

На питання, чим загрожує санкція "з конфіскацією майна" і чи багато майна було записано на нього, Луценко відповів: "За мною числиться невеликий вклад в Ощадбанку і 1/5 батьківського 4-кімнатної квартири в Рівному. Так що брат Сергій може готуватися до життя з прокурором на кухні ".

"У перелік майна, яке підлягає, на думку Генпрокуратури, конфіскації, потрапив і автомобіль Toyota, яким я користувався ... він був придбаний без схем, в автосалоні. Оформлений на дружину (оскільки вона в мене самостійний "водій", а я - ні). Чи стане це перешкодою конфіскації - не знаю. Сліпий казав - побачимо ", - додав Луценко.

Відповідаючи на питання, чи шкодує він про якісь свої вчинки, Луценко відповів: "Людині в 47 років завжди є про що шкодувати й перед ким вибачатися. Я, до речі, часто це робив публічно, бо вважаю визнання своїх помилок ознакою нормальної людини. Але мені здається, що вибачення із-за грат виглядають дещо натягнуто. Або, ще гірше - прощально. А я під лежачий камінь не поспішаю, тому поговоримо про це на волі іншим разом ".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини