RU

Луценко: Мене заразили вірусним гепатитом і кинули гнити

23.04.2012, 11:52
Луценко: Мене заразили вірусним гепатитом і кинули гнити - Фото
Юрій Луценко. Фото - www.nso.org.ua
Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко стверджує, що від нього півроку приховували діагноз "гепатит". Про це він заявив на сьогоднішньому засіданні Печерського районного суду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Луценко продемонстрував судді Ганні Медушевській виписку зі своєї медичної картки за результатами стаціонарного обстеження, проведеного в Київській лікарні швидкої допомоги.

"Я хочу нагадати, що ви, пані суддя, неодноразово відхиляли разом з головуючим Вовком мої клопотання про лікування. Ось у мене в руках прихований з вересня минулого року результат аналізу крові, де навпроти запису "вірусний гепатит-TTV" написано - виявлений. Цей аналіз я випадково отримав, цей листок по чесності своєї мені показали в лікарні швидкої допомоги", - сказав він.

За словами екс-міністра, повторний аналіз, проведений 11 квітня цього року, підтвердив наявність в крові вірусу гепатиту.

"Я підозрюю вас у співучасті приховування моєї хвороби, бо ваше рішення мене не лікувати призвело до того, що півроку я жив, вражений вірусом гепатиту, і ніякого лікування я не отримував. Я розумію, що в Україні політична помста дійшла до тієї аморальної риси , коли людей не просто садять у клітку, а й заражають вірусним гепатитом і кидають півроку гнити, поки випадково цей папірець не виявиться ", - додав він.

Нагадаємо, начальник управління охорони здоров'я та медико-санітарного забезпечення Державної пенітенціарної служби України Євген Поляков раніше заявив, що інформація про те, що екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка заразили гепатитом при переливанні крові в СІЗО, не відповідає дійсності. "Дійсно, він здавав кров на маркери, щоб не заглиблюватися в медицину - там все негативно, крім одного вірусу, так званого TTV-вірусу (лікарі стверджують, що TTV часто виявляється при хронічних формах вірусного гепатиту С, В, - ред.). Він присутній у 75% населення ", - сказав він.

Досьє на Юрія Луценка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини