RU

Луценко: Мене вже чекає зона в Чернігівській області

17.07.2012, 13:28
Луценко: Мене вже чекає зона в Чернігівській області - Фото
Юрій Луценко (фото - www.nso.org.ua)
Екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка вже готуються вивезти на зону. Про це він заявив сьогодні в Печерському районному суді Києва під час обговорення клопотань.

Як передає кореспондент  ЛІГАБізнесІнформ, Луценко підкреслив, що представники прокуратури не готові до стадії доповнень і просять у суду про додатковий час для того, щоб знайти нових свідків або будь-які нові документи у справі, тобто "звинувачення в суді повністю провалено".

"Якщо на те пішло, прокуратура сама визнає неготовність прийняття обгрунтованого рішення судом на основі матеріалів, які є наявності, то нехай забирають її (справу, - ред.) і дорозслідують ... Мене вже чекає спеціально підготовлена ​​зона в зоні в Чернігівській області, мене вже готуються туди скоро вивезти. Я туди поїду, а прокуратура тим часом нехай проводить дорозслідування, причому чітко у відповідності до вимог УПК", - сказав він.

Луценко зазначив, що в іншому випадку слід чекати чергового рішення Європейського суду про порушення прав людини в процесі, причому вже не тільки Луценко, але й інших підсудних - Тарасенка та Павленова.

Екс-міністр заявив клопотання про те, щоб направити справу на дорозслідування, але після заяви адвоката Олексія Баганця про те, що у справі має бути винесений виправдувальний вирок у зв'язку з відсутністю події злочину, що з'ясувалося в ході судового процесу, зняв своє клопотання і теж зажадав виправдувального вироку.

Нагадаємо, суд над екс-міністром добігає кінця: сьогодні в ході засідання були заслухані показання Луценка, а після стадії судових дебатів та доповнень суд буде приймати рішення по справі. Суд розглядає останній епізод із справи Юрія Луценка - про незаконне стеження за колишнім водієм першого заступника голови СБУ Валентином Давиденком при розслідуванні отруєння колишнього президента Віктора Ющенка.

Досьє на Юрія Луценка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини