RU

Луценко: Майдан скасує статус співголів ради об'єднання

25.12.2013, 18:01
Луценко: Майдан скасує статус співголів ради об'єднання - Фото
Юрій Луценко
Колишній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявляє, що співголови ради об'єднання "Майдан" формально не діють і їх статус буде скасовано Майданом.

"Формально Майдан за це проголосував. Тому й формально він це скасує. Але насправді вони вже не діють... З такою ініціативою виступав і ректор Могилянки Сергій Квіт, і я, і Ірена Карпа, і депутати УДАРу. Тобто це загальна думка. Це не якесь протистояння між політиками та громадськістю. Це загальне усвідомлення неефективності старого підходу. Накривати партійною кришкою киплячий котел громадської активності недоречно", - зазначив Луценко.

За його словами, введення співголів було "просто захисною реакцією партноменклатури, яка все ще побоюється вільної творчості громадських організацій, простих активістів, мільйонів звичайних громадян".

"Як тільки в організацію "Майдан" увіллються сотні, я думаю, що їх буде, можливо, і тисячі громадських організацій, мільйони вільних громадян, активних у політичному житті, то все стане на свої місця. Відразу стане зрозумілою необхідність тісної співпраці політиків з громадськими організаціями", - сказав екс-глава МВС.

Нагадаємо, 22 грудня учасники Народного віча на Майдані в Києві прийняли резолюцію про створення народного об'єднання "Майдан" для боротьби з діючою владою.

"Майдан - це постійно діючий осередок опору. Це - наш мобілізаційний пункт, звідки почався всенародний похід за очищення України від режиму кримінальних окупантів. Сьогодні влада в державі протистоїть українському народу, тому вся Україна повинна стати єдиною площею, яка очищає від Януковича нашу країну", - йдеться в резолюції.

Співголовами ради "Майдану", які очолили об'єднання, стали Олег Тягнибок, Сергій Квіт, Віталій Кличко, Юрій Луценко, Руслана Лижичко, Юлія Тимошенко і Арсеній Яценюк. Пізніше Руслана заявила, що відмовляється з співголовування. "Будучи співголовою ради, серед політиків відчуваю себе не на своєму месці. Вважаю, що на моєму місці має бути політик такого ж рівня, як інші політики", - заявила співачка.

Досьє на Юрія Луценка

Джерело: Радіо Свобода

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини