RU

Луценко має бути звільнений за станом здоров'я, - адвокати

03.10.2012, 17:31
Луценко має бути звільнений за станом здоров'я, - адвокати - Фото
Юрій Луценко
Адвокати заявляють, що керівництво Менської виправної колонії не бажає готувати відповідні документи до суду.

У своїй скарзі адвокати екс-міністра нагадали, що комісія МОЗ виявила у Юрія Луценка хвороби, не сумісні з перебуванням у місцях позбавлення волі. Однак адміністрація колонії не діє. "Це при тому, що в колонії взагалі відсутнє необхідне медичне обладнання, медикаменти і відповідний медичний персонал для лікування хвороб", - сказано у скарзі, повідомляє прес-служба Народної самооборони.

У скарзі зазначено, що ще до переведення в колонію Луценку були поставлені діагнози: жирова хвороба печінки (стеатоз), наявність початкових ознак портальної гіпертензії, гастрит, хвороба сигмовидної кишки, а також вірусний гепатит "TTV".

Адвокати нагадали, що ряд захворювань, затверджених наказом Держдепартаменту України з питань виконання покарань та МОЗ 18.01.2000 N3 / 6, є підставою для подання адміністраціями установ виконання покарань в суди матеріалів про звільнення засуджених від покарань.

При цьому, на думку захисту, адміністрація колонії, де утримується Луценко, цей наказ, а також Конституцію України, не дотримується.

Адвокати Луценка наполягають на перевірці даних фактів обмудсменом.

Досьє на Юрія Луценка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини