RU

Луценко жбурнув з клітки в прокурорів томиком КПК

01.06.2012, 10:51
Луценко жбурнув з клітки в прокурорів томиком КПК - Фото
Юрій Луценко
Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко обурений, що йому не було вручено обвинувальний висновок за три дні до оголошення. Суддя пригрозила видалити його із залу.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, прокурори вже близько години зачитували обвинувачувальний висновок у справі Луценка, коли він звернувся до судді: "Чому мені не вручили обвинувального висновку за три дні до його оголошення? У мене є право згідно КПК ознайомиться з ним. Що відбувається? У нас вже повністю ігнорується КПК? ".

Суддя Анна Медушевська зробила зауваження Луценку й попросила прокурора продовжити оприлюднення.

Луценко не зупинявся і перейшов на підвищені тони. "Це 254-я стаття. Перед судовим слідством є три дні для ознайомлення. Ви мені зобов'язані були його вручити, а тільки через три дні проводити цю комедію! Коли мені буде вручено обвинувальний висновок?!", - обурився він.

Суддя зробила повторне зауваження. "Якщо вами буде ще раз порушений порядок, буде розглянуто питання про ваше видалення із засідання", - сказала вона.

Луценко наполягав на своєму: "Мені його повинні були вручити. Ви ігноруєте цю статтю КПК? Чому у мене немає трьох днів?!".

Коли Медушевська в черговий раз попросила прокурора продовжити, Луценко зі словами "Тобто КПК повністю ігноруємо?!" жбурнув з клітки примірник Кримінально-процесуально кодексу, який був у нього в руках, цілячись в прокурорів. Зачепившись за грати клітки, книга впала на підлогу.

"Якщо суддя ні чорта не знає і всього боїться, при чому тут я?", - Сказав він і перестав проявляти інтерес до подій.

Досьє на Юрія Луценка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини