RU

Луценко хоче, щоб його судила колегія суддів

23.04.2012, 11:19
Луценко хоче, щоб його судила колегія суддів - Фото
Юрій Луценко
Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко хоче, щоб його справу розглядала колегія суддів. Відповідне клопотання він заявив сьогодні.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, після того як суддя Анна Медушевська відхилила заявлений їй відвід, Луценко заявив його повторно. "Я заявляю повторно відвід для того, щоб ви у нарадчій кімнаті перечитали статтю 54 пункт 4 (Кримінально-процесуального кодексу, - ред.) і визнали, що в мене є підстави, які викликають сумніви у вашій об'єктивності. А щоб ця заява не здалася вам повтором, я заявляю ще одне клопотання - я бажаю, щоб мене судили колегіально, прошу розглянути це питання", - зазначив він.

Захист підтримала клопотання екс-міністра, прокурори виступили проти його задоволення. Заслухавши думки сторін, суддя пішла в дорадчу кімнату.

Нагадаємо, в Печерському районному суді міста Києва сьогодні розпочався розгляд справи за обвинуваченням екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка в санкціонуванні незаконного стеження за водієм колишнього першого заступника голови СБУ Володимира Сацюка - Валентином Давиденком. Цей епізод був виділений в окрему справу.

Досьє на Юрія Луценка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини