RU

Луценко частково втратив слух і їде лікуватися до Польщі

22.04.2013, 12:59
Луценко частково втратив слух і їде лікуватися до Польщі - Фото
Юрій Луценко (фото - ЕРА)
У четвер Юрій Луценко їде на лікування до Польщі, потім, можливо, до Австрії. Про це екс-міністр внутрішніх справ України повідомив сьогодні журналістам після зустрічі зі спостерігачами від Європарламенту Петом Коксом і Олександром Кваснєвським.

"Якщо ви пообіцяєте, що не будете стояти на злітній смузі, то скажу, що лечу в четвер", - сказав Луценко, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Сьогодні Луценко планує зустрітися з представниками дипломатичного корпусу, а також провести ряд інших зустрічей. У Польщі Луценко, за його словами, планує лягти в лікарню на запрошення керівника Ради міністрів Польщі Дональда Туска. Луценко не уточнив, скільки часу він буде продовжувати лікування. "Я не Брежнєв, не Сталін, щоб моє комюніке про стан здоров'я читали на всіх інтернет-форумах", - зазначив він. У той же час, за його словами, лікування може зайняти кілька місяців.

Відповідаючи на запитання, чи має намір він після Польщі відвідати Відень, Луценко сказав, що це попередні плани. "У мене є знайомі лікарі у Відні, де я рятував свого сина. Вони мені пропонують свої послуги. Може бути, у Варшаві скажуть, що у них є не гірше. Я не знаю. У мене немає ніяких аксіом. Я знаю одне: зараз я їду до Польщі. Вже домовився. Там є найкращий у Європі фахівець, який проводить операції з повернення слуху - я його, на жаль, частково втратив, потім займуся іншими проблемами", - сказав Луценко і додав, що його стан здоров'я дозволяє йому готуватися до активної політичної діяльності, зокрема, з відпрацювання нової програми, об'єднанню опозиційних сил та підготовці захисту свого вибору в 2015 році.

Луценко також повідомив, що провів ряд зустрічей з українськими громадськими діячами та опозиційними політиками. "Я зустрівся з людиною, яку дуже поважаю - Тарасом Возняком, який погодився бути координатором підготовки круглого столу українських інтелектуалів, громадських активістів з розробки концепції нової Третьої української республіки. Я дуже сподіваюся, що незаплямоване ім'я і великий авторитет пана Возняка допоможуть в організації незалежної інтелектуальної роботи, яка повинна стати першим кроком до перемоги ", - додав він.

Луценко зазначив, що першим кроком має стати програма нового устрою країни, і тільки після цього опозиціонери повинні будуть назвати єдиного кандидата в президенти, що, за словами Луценка, має статися вже цього року. Наступним кроком, за його словами, має стати формування команди виконавців програми з числа представників усіх опозиційних сил України. "Це, з моєї точки зору, є умовою широкого народного руху за нового президента і нову країну, що має забезпечити нашу перемогу в 2015 році", - підсумував він.

Досьє на Юрія Луценка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини