RU

Луценко: Бандитський режим не вічний

10.08.2012, 16:22
Луценко: Бандитський режим не вічний - Фото
Юрій Луценко (фото: nso.org.ua)
Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко вважає, що його справа повинна бути закрита за відсутності складу і самої події інкримінованого злочину. Про це він сказав сьогодні, виступаючи в ході судових дебатів.

"Звинувачення прокуратури безпідставні і нічим не підтверджені", - зазначив Луценко, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Екс-міністр акцентував на низці порушень, з якими проходив процес. Зокрема, нагадав, що йому місяць не вручали копії обвинувального висновку і позбавили можливості поставити питання всім свідком.

"Тут проходить не суд, а фарс з наперед написаним вироком і відомим замовником. Але успіх цієї політичної розправи ненадовго ... Рано чи пізно влада змінюється. Жоден диктатор не зміг бути вічним, не буде цього і в Україні. Ніч не вічна. Бандитський режим не вічний. Скоро прийде час відповідати за скоєне", - сказав екс-міністр.

Після цього стадія судових дебатів закінчилася. Суддя Анна Медушевська запропонувала Луценку звернутися із заключним словом - це остання стадія процесуальна перед тим, як суддя віддалиться в дорадчу кімнату для ухвалення рішення по суті справи.

Нагадаємо, сьогодні в Печерському суді проходять дебати в рамках кримінальної справи за обвинуваченням екс-міністра МВС Юрія Луценка, а також підсудних Володимира Тарасенка та Олега Павленова у службовій недбалості при розслідуванні кримінальної справи про отруєння колишнього президента Віктора Ющенка.

Як повідомлялося, потерпілий у цій справі, воїн екс-заступника голови СБУ Володимира Сацюка Валентин Давиденко відмовився від претензій до екс-голови МВС і заявив, що не вважає себе потерпілим.

Досьє на Юрія Луценка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини