RU

Луценко збирається захищати свої права в Європі

05.01.2011, 16:03

Захист екс-міністра внутрішніх справ України Юрія Луценко збирається звертатися до Європейського суду по правах людини в зв'язку з рішенням Апеляційного суду Києва, який залишив в дії рішення Печерського суду Києва про застосування відносно екс-міністра запобіжного заходу у вигляді арешту терміном на два місяці. Про це кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ повідомив адвокат Ю.Луценко Ігор Фомін.

"Ми будемо подавати скаргу в Європейський суд по правах людини. Це те, що стосується запобіжного заходу ", - підкреслив І.Фомін.

За словами адвоката Ю.Луценко, у рішенні про застосування запобіжного заходу "є порушення багатьох ключових конституційних прав людини". При цьому адвокат відзначив, що підготовка скарги в Європейський суд процес тривалий, тому не зміг назвати приблизної дати, коли відповідна скарга буде передана.

Нагадаємо, 27 грудня 2010 року Печерський райсуд Києва ухвалив рішення про застосування до Ю.Луценко запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою терміном на два місяці. 5 січня 2011 року Апеляційний суд Києва підтвердив законність такого рішення. Екс-міністра тримають у камері на трьох чоловік у Лукьянівському СІЗО.

Юрій Луценко: біографія і добірка новин>>>
Арешт Луценко: добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини