RU

Луценко заявляє, що Генпрокуратура "відмазує" наближених до Ющенка осіб, спійманих на хабарях

24.09.2008, 12:57

Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко вважає, що Генеральна прокуратура прикриває наближених до Президента України осіб, спійманих на хабарях. Про це він заявив сьогодні на засіданні Кабінетів Міністрів України у відповідь на звинувачення Віце-прем'єр-міністра Івана Васюника на адресу БЮТ щодо політики подвійних стандартів.

Глава МВС України спитав: "Чи Відомо вам, як Генеральна прокуратура "відмазує" наближених до Президента людей, спійманих на хабарях. Чи Відомо вам, що їх навіть не дають арештувати?". Він нагадав, що погодився зайняти посаду Міністра внутрішніх справ в обмін на обіцянку Віктора Ющенка зняти Олександра Медведька з посади Генерального прокурора України. Проте, за словами Ю. Луценка, особисто глава держави ухвалив рішення не змінювати Генпрокурора.

За словами Ю. Луценка, "атмосфера протистояння між певними керівниками України і міністерствами, на жаль, посилилася порівняно із 2006 роком". "Проте останнім часом ми знаходимо розуміння і не виносимо на публіку наших емоції, але поки, проте, факт залишається фактом: у нас є непорозуміння" - додав Ю. Луценко.

Досьє на Юрія Луценка>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини