RU

Луценко застеріг журналістів від співпраці з криміналітетом

01.12.2008, 12:27

Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко попередив співробітників засобів масової інформації про те, що їх може використати криміналітет для досягнення своїх цілей з усунення "незручних" співробітників міліції.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Міністерства внутрішніх справ України, підтвердженням цьому є прагнення злочинних угруповань усунути із займаної посади керівництво УБОЗ у Луганській області.

Ю.Луценко надав співробітникам ЗМІ роздрук телефонної розмови двох осіб, один з яких підозрюється у вбивстві і тепер переховується від правосуддя. "Суд надав дозвіл на прослуховування телефонів зловмисника", - уточнив голова МВС.

Під час телефонної розмови, після виходу в телевізійний ефір відповідного матеріалу з циклу "Жерсть мундира", підозрюваний домовляється про те, скільки коштів необхідно передати для продовження теми журналістського розслідування, наслідком якого має стати звільнення начальника УБОЗ у Луганській області.

"Як випливає з розмови, для цього пропонується виділити з "общака" декілька тисяч доларів для телебачення, "щоб під них копали"... Злочинці хочуть вашими руками створити проблеми УБОЗу, щоб не було проблем у криміналітета", - застеріг Ю.Луценко.

Досьє на Юрія Луценка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини