RU

Луценко із СІЗО закликав вимкнути "зомбоящик" і "бидлячий шансон"

08.02.2011, 15:55
Луценко із СІЗО закликав вимкнути
7f90ee2bc06e35c33c6f7b1cea4356a8.jpg

Луценко із СІЗО закликав вимкнути "зомбоящик" і "бидлячий шансон"

Екс-главі МВС Юрію Луценку (на фото) настільки противно на душі від перегляду в СІЗО телебачення, що він закликає українців відмовитися від "зомбоящика" і "бидлячого шансона". Про це він написав у своєму другому листі, оприлюдниному "Народною самообороною".

"У в'язниці все відчуваєш концентрованіше - білизну снігу і хвіст пацюка, смак свіжого чорного хліба і рукостискання підтримки в коридорі. Але особливий контраст я випробував на шостому тижні арешту, коли нарешті отримав від друзів книгу "Записки українського сумашедшого" Ліни Костенко. Весь час до цього, довгі 38 діб, прокуратура мною практично не цікавилася, ні кримінальних справ, ні книг мені читати не давали. Тому я був приречений на перегляд телебачення (репертуар, правда, обмежений, немає "5 каналу", ТВi, "24 каналу"). Ніколи у житті я ще стільки не дивився телевізора, і ніколи ще не було так противно на душі від побаченого!" - зазначив Ю.Луценко.

За його словами, на всіх українських "ТВ-кнопках" ллється гримуча суміш урочистості кримінала, культу продажності і "імперського мочилова інородців у сортирах". "Клянуся, невбиенний запах баланди і немитого ганчір’я, що просякнув за 150 років Катеринівську будівлю Лук’янівської тюрми, так не гнітить, як цей духовний сморід. Новини фактично залишилися останніми островами українського, - може, незавершеними через політичний тиск, але вікнами в життя нашої країни. За рідким винятком програми переведені в режим "для дебілів" а-ля рюс", - пише він.

"Врятуйте наші душі - вимкнете зомбоящик, візьміть книги Андруховича, Забужко, Костенко, Загребельного, Іванічука, Дзюби, Грабовського, Шкляра, Мушкетика, Шахід-Горського, Вінграновського, Стуса. Вимкніть бидлячий шансон в авто і на роботі", - закликав Ю.Луценко, додавши, що два дні проковтнув передані друзями "Записки .." Ліни Костенко.

"Стовідсотково права Ліна Костенко: "У нас тепер така свобода, як сміттєпровід прорвало. Свобода хамства, свобода невігластва, свобода ненависті до України. Все, що є ницого і зловорожого, вигрівається під сонцем нашої демократії. Україною правлять люди, які її не люблять і яка їм чужа", - процитував письменницю Ю.Луценко.

Від себе екс-міністр дописав, що у нинішній Україні важливо залишатися не тільки культурною людиною, але й українцем.

Нагадаємо, Ю.Луценко був заарештований 27 грудня минулого року рішенням Печерського райсуду Києва. 6 січня поточного року це рішення було підтверджене апеляційним судом.


Юрій Луценко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини